Přihlášení účastníci 2016:

BLK - 100-mílovka

Poř.č.: Jméno: Příjmení: Ročník: Bydliště: Stát: Platba:
1. Jan Týče 1983 Žamberk CZE ANO
2. Filip Smetana 1985 Větřní CZE ANO
3. Petr Horsák 1982 Štěrkoviště CZE ANO
4. Petr Kotlář 1982 Praha CZE ANO
5. Denisa Vlková 1992 Liberec CZE ANO
6. Hana Váchová 1980 Praha CZE ANO
7. Jiří Linhart 1972 Havířov CZE ANO
8. Tomáš Vrzáček 1988 Praha CZE NE
9. Jiří Zita 1982 Čelákovice CZE ANO
10. Ladislav Mazůrek 1951 Mimoň CZE ANO
11. Radek Dolanský 1978 Praha CZE ANO
12. Eva Konszká 1996 Ústí nad Labem CZE ANO
13. Rafal Koszyk 1979 Opole POL na místě
14. Petr Maleček 1972 Praha CZE ANO
15. Martin Hlaváč 1983 České Budějovice CZE ANO
16. Michal Turek 1982 Brno CZE ANO
17. Slavo Glesk 1974 Bratislava SVK na místě
18. Hanka Mahdalová 1972 Praha CZE ANO
19. Eduard Hečko 1962 Mimoň CZE ANO
20. Milan Hota 1957 Třinec CZE ANO
21. Filip Drazdík 1995 Praha CZE ANO
22. Jiří Hofman 1970 Praha CZE ANO
23. Honza Blažek 1984 Praha CZE ANO
24. Jiří Kuchař 1974 Drahlín CZE ANO
25. Milan Roušal 1971 Zeměchy CZE ANO
26. Jan Hauptman 1970 Poříčany CZE ANO
27. Milan Mikulášek 1972 Desná CZE ANO
28. Marek Kůs 1972 Touškov CZE ANO
29. Lenka Procházková 1988 Zbiroh CZE ANO
30. Jaroslav Kováč 1964 Hurbanova Vec SVK na místě
31. Martina Němečková 1965 Praha CZE ANO
32. Juraj Calaj 1981 Praha CZE ANO
33. Peter Lešták 1967 Bratislava SVK na místě
34. Zbyněk Svoboda 1972 Brno CZE ANO
II. kolo od 25. září 2016 startovné   700,--Kč
35. Ondřej Fatka 1977 Kladno CZE ANO
36. Tomáš Zágoršek 1992 Čelákovice CZE ANO
37. Tomáš Kadlec 1993 Plzeň CZE ANO
38. Ivana Čahojová 1964 Praha CZE ANO
39. Jan Pačes 1979 Světice CZE ANO
40. Pavel Příhoda 1978 Hradec Králové CZE ANO
41. Tomáš Ulma 1964 Praha CZE NE
42. Pavel Fexa 1982 Bystřice nad Pernštejnem CZE ANO
43. Petr Mondri 1972 Praha CZE ANO
44. Michal Holub 1964 Praha CZE NE
45. Patrik Hrotek 1991 Horná Ves SVK na místě
III. kolo od 25. října 2016 startovné   900,--Kč
46. Aleš Zavoral 1978 Roudnice nad Labem CZE na místě

 

BLK - 100-vka

Poř.č.: Jméno: Příjmení: Ročník: Bydliště: Stát: Platba:
1. Jiří Steinbauer 1973 Trhové Sviny CZE ANO
2. Libor Škarka 1983 Ždár nad Sázavou CZE ANO
3. Michal Petr 1973 Jindřichův Hradec CZE ANO
4. Petr Drázda 1964 Pištín CZE ANO
5. Josef Vaner 1968 Příbram CZE ANO
6. Lukáš Košťál 1979 Čížová CZE ANO
7. Adam Vilčko 1988 Praha CZE ANO
8. Jakub Šimánek 1990 České Budějovice CZE ANO
9. Kamila Ledererová 1973 Plzeň CZE ANO
10. Karel Bílek 1979 Protivín CZE ANO
11. Pavel Švarc 1942 Příbram CZE ANO
12. Jan Hlach 1982 České Budějovice CZE ANO
13. Luděk Šrejber 1954 Teplice CZE ANO
14. Ladislav Mareš 1972 České Budějovice CZE ANO
15. Max Devaine 1984 Borovany CZE ANO
16. Josef Horák 1977 Praha CZE ANO
17. Jiří Gablík 1977 Praha CZE ANO
18. Stanislav Koláček 1968 Ivančice CZE ANO
19. Hubert Šváb 1991 Horní Bříza CZE NE
20. Rosťa Gregor 1965 Kardašova Řečice CZE ANO
21. Jan Šettner 1975 Kunčina CZE NE
22. Jiří Vaner 1963 Jablonec nad Nisou CZE ANO
23. Pavel Kvasnička 1976 Český Brod CZE ANO
24. Eva Kvasničková 1977 Český Brod CZE ANO
25. Lukáš Křístek 1971 Roztoky CZE ANO
26. Hana Křístková 1974 Roztoky CZE ANO
27. Zdeněk Chalaš 1988 Soběslav CZE ANO
28. Jakub Šinko 1987 Veselí nad Lužnicí CZE ANO
29. Ondřej Lafata 1987 Dobrá Voda CZE ANO
30. Bedřich Navrátil 1952 Český Krumlov CZE ANO
31. Lubomír Nový 1970 Nové Kopisty CZE ANO
32. Jiří Šíp 1964 Strakonice CZE ANO
33. Robin Šemotl 1992 Mariánské Lázně CZE ANO
34. Tereza Cejpová 1988 Praha CZE ANO
35. Josef Přibyl 1983 Praha CZE ANO
36. Jiřina Lípová 1962 Strakonice CZE ANO
37. Rozina Streichsbierová 1960 České Budějovice CZE ANO
38. Jiří Polák 1994 České Budějovice CZE ANO
39. Standa Valdman 1972 Šumava CZE ANO
40. Pavel Horák 1980 Praha CZE ANO
41. Peter Lešták 1967 Bratislava SVK na místě
42. Hynek Sojka 1980 Prachatice CZE NE
43. Jana Zavadilová 1986 Praha CZE ANO
44. Richard Hroz 1966 Praha CZE ANO
45. Luděk Michera 1982 Kaplice CZE ANO
46. Tomáš Fiala 1974 Křemže CZE ANO
47. Karel Thon 1967 Boletice CZE ANO
48. Jan Magoči 1991 Střelské Hoštice CZE ANO
49. Lukáš Habarta 1989 Klatovy CZE ANO
50. Barbora Maroušková 1983 Český Krumlov CZE ANO
51. Lea Pejchová 1993 Zahrádka CZE NE
52. Martin Týml 1983 Hůry CZE NE
53. Šárka Martínková 1973 České Budějovice CZE ANO
II. kolo od 25. září 2016 startovné   400,--Kč
54. Václav Kolrus 1970 Tábor CZE ANO
55. Jan Maurer 1990 Lipno nad Vltavou CZE ANO
56. Miroslav Maurer 1960 Frymburk CZE ANO
57. Jan Šíma 1970 Netolice CZE ANO
58. Jan Frnka 1975 Velešín CZE ANO
59. Robert Hladík 1983 České Budějovice CZE ANO
60. Jakub Martinec 1986 Rejštejn CZE NE
61. Petr Pihýr 1987 Ejpovice CZE NE
62. Karel Homolka 1981 Krásná Lípa CZE ANO
63. Jiří Kunstmüller 1978 Plzeň CZE ANO
64. Tereza Kunstmüllerová 1981 Plzeň CZE ANO
65. Radim Janota 1973 Horažďovice CZE ANO
66. Tomáš Mrzena 1978 Střelské Hoštice CZE ANO
67. Miloslav Váňa 1963 Bohutín CZE ANO
68. Šárka Hýsková 1964 České Budějovice CZE ANO
69. Vít Randýsek 1974 Vsetín CZE ANO
70. František Bártík 1972 České Budějovice CZE ANO
71. Miroslav Sekyra 1985 Švihov CZE ANO
72. Alice Flíčková 1970 Zliv CZE ANO
73. Róbert Pflug 1991 Jindřichův Hradec CZE ANO
74. Petr Burian 1984 Veselí nad Lužnicí CZE ANO
75. Jiří Rambousek 1970 Ostrov CZE ANO
76. Pavel Tvrz 1970 Bor CZE ANO
77. Petr Karafiát 1974 Skuteč CZE ANO
78. Jan Baier 1983 Brloh CZE ANO
79. Ivan Černý 1959 Jevišovice CZE ANO
80. Zdenka Cihlářová 1986 Praha CZE NE
81. Martin Brožka 1969 Trhové Sviny CZE ANO
III. kolo od 25. října 2016 startovné   600,--Kč

 

BLK - 50-ka

Poř.č.: Jméno: Příjmení: Ročník: Bydliště: Stát: Platba:
1. Martin Hrubý 1973 Český Krumlov CZE ANO
2. Milan Čaloud 1969 Větřní CZE ANO
3. Víťa Krichl 1981 České Budějovice CZE ANO
4. Kamila Doubková 1975 Český Krumlov CZE ANO
5. Radek Menc 1978 Trnová CZE ANO
6. Helena Mencová 1958 Trnová CZE ANO
7. Jan Mügl 1989 Netolice CZE NE
8. Marian Matyáš 1982 Ostrov CZE ANO
9. Jitka Samáková 1969 Ostrov CZE ANO
10. Pavel Dvořák 1977 Hosín CZE ANO
11. Jan Dvořák 1983 Brno CZE ANO
12. Martin Chobot 1982 České Budějovice CZE ANO
13. Blanka Soukupová 1975 Kosoř CZE ANO
14. Milena Vaňousková 1973 Přívory CZE ANO
15. Romana Freiberková 1989 Švihov CZE ANO
16. Jakub Čimera 1985 Nihošovice CZE ANO
17. Rudolf Kalkus 1987 České Budějovice CZE ANO
18. Antonín Lenc 1978 Vlachovo Březí CZE NE
19. Jiří Toušek 1986 Vlachovo Březí CZE NE
20. David Vítovec 1977 Křesánov CZE NE
21. Kamila Vítovcová 1986 Křesánov CZE NE
22. Petra Benešová 1992 Klatovy CZE ANO
23. Markéta Brabcová 1986 Čistá u Ml.Boleslavi CZE NE

 

 

TOPlist