Založit webové stránky nebo eShop

Výsledky BLK 2013:

P.č.: Jméno: Příjmení: K3 (Volary): K4 (Sedýlko): K6 (Kuklov): K9 (Vrábče): K10 (Tajná): Cíl: Celkový čas Pořadí:
1. Lenka Váchová 1:40 4:43 8:18 14:54 20:23 22:28 24:28 13.-15.
2. Ravnogorac René + Eliáš (Pes) Kazda + Bryvilsar (Chodský) neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno X
3. Richard Trčka 2:51 6:52 10:02 DSF DSF DSF DSF DSF
4. Kateřina Šumberová 2:34 5:45 9:52 16:22 22:14 1:58 27:58 22.-23.
5. Martin Časar 2:24 5:45 9:53 17:13 1:39 5:25 31:25 28.-29.
6. Jan     Salinger 1:10 3:32 6:49 11:51 15:47 17:38 19:38 6.-9.
7. Martin Fojtík 4:06 8:20 13:12 20:48 5:46 9:03 35:03 32.-33.
8. Martin Jisl 3:22 7:09 11:19 18:53 1:59 5:11 31:11 27.
9. Jan      Suchomel 2:22 5:12 8:18 14:52 20:23 22:28 24:28 13.-15.
10. Martina Němečková 3:12 7:00 10:45 16:42 23:17 2:06 28:06 24.
11. Tomáš    Zágoršek 2:22 5:12 8:18 14:52 20:23 22:28 24:28 13.-15.
12. Zbyněk     Táborský neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno X
13. Magda     Horová 1:40 4:48 8:28 14:59 20:23 22:45 24:45 16.-17.
14. Vladimír Hora 1:37 4:41 8:28 14:50 20:23 22:45 24:45 16.-17.
15. Jan  Sedlák neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno neměřeno X
16. Jan Baier 1:10 3:32 6:05 10:15 13:57 15:18 17:18 2.
17. Adam     Černoch 2:51 6:52 10:58 18:51 2:58 7:46 33:46 30.-31.
18. Michael Vaněček 0:49 DSF DSF DSF DSF DSF DSF DSF
19. Ján Škripko 1:23 4:32 8:17 15:30 20:48 23:45 25:45 20.-21.
20. Vladimír Šeda 1:40 4:43 8:18 15:08 DSF DSF DSF DSF
21. Hana Váchová 2:24 5:28 9:04 15:55 23:06 1:58 27:58 22.-23.
22. Pavel Marek 1:16 3:58 6:59 11:50 15:47 17:38 19:38 6.-9.
23. Petr Řehánek 3:58 DSF DSF DSF DSF DSF DSF DSF
24. Michal Valenta 1:23 4:34 8:17 15:50 DSF DSF DSF DSF
25. Lucie Brokešová 4:06 8:20 13:12 20:48 5:46 9:03 35:03 32.-33.
26. Edina Csornai 3:12 6:38 11:08 18:18 1:14 3:50 29:50 25.-26.
27. Josef Schovánek 1:20 4:15 7:45 13:05 17:55 20:09 22:09 9.
28. Eliška Majorová 2:24 5:45 9:52 17:15 1:39 5:25 31:25 28.-29.
29. Ján Pristach 1:15 4:03 7:03 12:10 15:38 17:08 19:08 5.
30. Adam     Lisý 1:16 4:05 7:03 12:45 18:18 20:30 22:30 10.
31. Alois Kuna 1:37 4:30 8:05 DSF DSF DSF DSF DSF
32. Andrea Nováková 3:12 7:00 10:58 18:51 2:57 7:46 33:46 30.-31.
33. Oldřich     Machovský 1:16 4:02 7:03 12:15 17:21 19:57 21:57 8.
34. Rostislav Wagner 1:25 DSF DSF DSF DSF DSF DSF DSF
35. Anna Örsi 2:29 5:45 9:25 15:00 19:30 21:30 23:30 11.-12.
36. Tereza Kunstmüllerová 2:23 5:28 8:59 15:24 20:48 23:09 25:09 18.-19.
37. Jiří Kunstmüller 2:23 5:28 5:59 15:24 20:48 23:09 25:09 18.-19.
38. Hevér Gábor 3:12 7:00 11:08 18:18 20:14 3:50 29:50 25.-26.
39. Ivan Černý 2:29 5:50 9:42 16:00 20:48 23:45 25:45 20.-21.
40. István Rudolf 1:20 4:00 7:05 11:55 15:31 16:54 18:54 3.-4.
41. Dániel Márton 1:20 4:00 7:05 11:58 15:31 16:54 18:54 3.-4.
42. Máté Tarnai 2:29 5:45 9:25 15:00 19:30 21:30 23:30 11.-12.
43. László Barta 0:51 3:05 5:31 9:15 12:15 13:29 15:29 1.
44. Radim Zdeněk 2:51 6:52 10:53 DSF DSF DSF DSF DSF
45. David Štrouf 2:51 6:52 10:55 DSF DSF DSF DSF DSF

 

TOPlist